• image 1 100.00€ To rent
 • image 1 100.00€ To rent
 • image 1 100.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 513
 • Type: Apartment
 • 49.00m2
 • Cmimi/m2: 22.4€
 • Tirana - Tirana - Blv. "Bajram Curri"
 • 1
 • 2
 • 10

Zyrë me qira në qendër tregtare luksoze

Zyrë me qira në qendër tregtare luksoze Jepet me qira zyrë në një zonë shumë të aksesueshme në qendër tregtare luksoze. Zyra ka një sipërfaqe prej 49 m2. Ambientet kanë punime shumë cilësore. Në katin e parë të godinës ndodhet recepsioni. Janë të pajisura me ngrohje qëndrore dhe aspirim. Ndodhet ne katin e trembedhjete te godines. Qëndra ofron siguri dhe qetësi. Çmimi 1100 euro/muaj në cmim përfshihen edhe shpenzimet mujore te mirëmbajtjes

 • Tualet (e) : 2
 • Siperfaqe neto : 49.00000000
You dont have any videos

Prona te ngjashme