• image 637 500.00€ For sale
 • image 637 500.00€ For sale
 • image 637 500.00€ For sale
 • image 637 500.00€ For sale
 • image 637 500.00€ For sale
 • image 637 500.00€ For sale
 • image 637 500.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 429
 • Type: Apartment
 • 375.00m2
 • Cmimi/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - Pranë Kopshtit Botanik
 • 2
 • 1

Ambient biznesi në shitje pranë shkollës “Mihal Grameno”

Ambient biznesi në shitje pranë shkollës “Mihal Grameno” Shitet ambient pranë shkollës “Mihal Grameno” me sipërfaqe 375 m2. Ambienti është i përshtatshëm për cdo lloj aktiviteti zyra, klinike, laborator, punishte, market etj. Ambienti ndodhet në katin e parë dhe ka dalje në rrugë kryesore. Ambienti ka ndricim natyral sepse është i pajisur me shumë dritare që mundësojnë ndriçim natyral. Ka punime shumë cilësore për një mbarëvajtje të mirë të punës suaj. Për më tepër na kontaktoni. Cmimi 1700 euro/m2

 • Tualet (e) : 2
 • Siperfaqe neto : 375.00000000
You dont have any videos

Prona te ngjashme