• image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 4087
 • Type: Apartment
 • 37.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Hoxha Tahsin"
 • 1
 • 1

Jepet ambient me qira në rrugën ''Hoxha Tahsim’’, pranë kryqëzimit të Bar Oslo.

Jepet ambient me qira në rrugën ''Hoxha Tahsim’’, pranë kryqëzimit të Bar Oslo. Ambienti ka një siperfaqe prej 37 m2 dhe ndodhet buze rrugës kryesore. Aktualisht eshte i shtruar me parket, ka ndricim led, ka sistem qendror kondicionimi. Ambienti ofron mundesi perfekte brandimi per biznesin tuaj, te ofron te gjitha facilitet per cdo profil biznesi duke qene se ka te gjitha facilitet prane, transportin publik, institucionet etj. Ambienti eshte ideal per tu shfrytezuar per zyra kontabiliteti, programimi, zyre arkitekture etj. Cmimi 600 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 37
 • Siperfaqe neto : 37
You dont have any videos

Prona te ngjashme