• image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 4086
 • Type: Apartment
 • 110.00m2
 • Cmimi/m2: 590€
 • Tirana - Tirana - Fresku
 • 2
 • 1
 • 2

Shitet apartament 2+1 ne ‘’Fresk’’.

Shitet apartament 2+1 ne ‘’Fresk’’. Shitet apartament 2+1 ne ‘’Fresk’’. Apartmenti ka një sipërfaqe të bollshme dhe është e ndarë në një ambjent gatimi, nje ambjent ndenje, dy dhoma gjumi, një tualet si dhe një ballkon. Apartmenti ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri dhe shumë cilesor, dhe ka një sipërfaqe totale prej 108.50 . Apartmenti jepet bosh dhe ndodhet ne nje nder zonat me te mira te Tiranes. Apartment eshte I pajisur me certifikate pronesie. Cmimi I shitjes 65.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 110
 • Siperfaqe neto : 110
You dont have any videos

Prona te ngjashme