• image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 4085
 • Type: Apartment
 • 60.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - prane Casa Italia
 • 1
 • 1
 • 6

Jepet me qera apartament 1+1 pranë ‘’Spitalit Hygeia’’.

Jepet me qera apartament 1+1 pranë ‘’Spitalit Hygeia’’. Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet,dhe një ballkon, eshte I mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme. Ndodhet në katin e VI-të të një pallati të ri me ashensor, me një sipërfaqe prej 60 m2 . Apartamenti ndodhet në një kompleks banimi me lulishte, parqe, ambjente rekreacioni per femije, dhe nder te paktet komplekse ne Tiranë qe eshte bere me norma projektimi.Gjithashtu të mundëson një ncricim gjatë gjithë ditës. Çmimi 250 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 60
 • Siperfaqe neto : 60
You dont have any videos

Prona te ngjashme