• image 45 000.00€ For sale
 • image 45 000.00€ For sale
 • image 45 000.00€ For sale
 • image 45 000.00€ For sale
 • image 45 000.00€ For sale
 • image 45 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 4084
 • Type: Apartment
 • 84.00m2
 • Cmimi/m2: 535€
 • Tirana - Tirana - Te Fresku
 • 1
 • 1
 • 4

Shitet apartament 1+1 në ‘’Fresk’’.

Shitet apartament 1+1 në ‘’Fresk’’. Shitet apartament 1+1 prane shkolles 17 Shkurti në Fresk. Apartamenti është i ndarë nje ambjent te perbashket ndenje dhe gtimi ,një dhomë gjumi, tualet si dhe ballkon. Apartmenti ndodhet në katin e IV-të të një pallati të ri dhe shumë cilesor dhe ka nje siperfaqe prej 84 m2. Apartmenti është i mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme. Apartmenti mund te adoptohet lehtesisht ne 2+1. Cmimi I shitjes 45 mij euro.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 84
 • Siperfaqe neto : 84
You dont have any videos

Prona te ngjashme