• image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 4080
 • Type: Apartment
 • 46.00m2
 • Cmimi/m2: 46€
 • Tirana - Tirana - Unaza e Re, Astiri
 • 1
 • 1

Shitet ambjent komercial në ‘’Astir’’

Shitet ambjent komercial në ‘’Astir’’. Ambjenti është I ndarë në një hapsirë, një tualet, dhe ka një sipërfaqe totale prej 46 m2. Ambjenti ndodhet në një zonë shumë të mirë të Tiranës, që të ofron të gjitha kushtet e nevojshme, gjithashtu disponon edhe dokumentacion të plotë hipotekor. Ambjenti është një mundësi përfekte për investim. Cmimi total 70.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 46
 • Siperfaqe neto : 46
You dont have any videos

Prona te ngjashme