• image 2 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 4078
 • Type: Apartment
 • 130.00m2
 • Cmimi/m2: 15.3€
 • Tirana - Tirana - Qender
 • 1
 • 1
 • 0

Shitet ose jepet me qera ambient tek ‘’Kullat Binjake’’ në qendër të Tiranës.

Shitet ose jepet me qera ambient tek ‘’Kullat Binjake’’ në qendër të Tiranës. Ambienti ndodhet në katin 0 të një pallati të ri, me një sipërfaqe prej 130 m2. Është I organizuar në një ambjent open space, me pamje nga rruga kryesore, dhe tualet. Ambjenti të ofron te gjitha facilitet per cdo profil biznesi , është ideal për tu shfrytezuar për call center, klinikë dentare, zyra kontabiliteti, programimi, zyre arkitekture etj. Pallati ka roje sigurie dhe kamera Preferohen kliente për kontrata afatgjata. Cmimi 2000 euro /muaj Cmimi 5500 euro/m2, total 715.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 130
 • Siperfaqe neto : 130
You dont have any videos

Prona te ngjashme