• image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 4077
 • Type: Apartment
 • 400.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Selite
 • 6
 • 3
 • 1

Jepet me qera vile 2- katëshe në ‘’Selitë’’.

Jepet me qera vile 2- katëshe në ‘’Selitë’’. Vila është e pozicionuar në nje vend të qetë me ajër të pastër dhe me infrastrukturë të rregullt. Vila ka nje siperfaqe trualli prej 400 m2, dhe kati I pare dhe I dyte kane nga 140 m2 secili kat, dhe 20 m2 verande kati I II-të, gjithashtu dhe një garazhd në -1, dhe dy poste parking të tjera në oborr. Kati i dyte dhe i tretë kanë të njëjtin organizim, jepet pjeserisht e mobiluar, ka sistem ngrohje-ftohje chiller në secilën dhomë, vila eshte e shtruar me parket dhe me shkallë të brëndshme të cilat janë druri. Ka nje oborr shume te bukur me lulishte rreth viles. Vila është e përshtatshme për zyra ose banim etj Cmimi: 1800 Euro/muaj me taksa, ose 1500 euro/muaj pa taksa

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 2
You dont have any videos

Prona te ngjashme