• image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 4076
 • Type: Apartment
 • 107.00m2
 • Cmimi/m2: 6.5€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Dibres
 • 1

Jepet me qera ambjent te "Rruga e Dibres"

Jepet me qera ambjent te "Rruga e Dibres". Jepet me qera ambjent te rruga e dibres. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 107m2 dhe ndodhet ne nje nder komplekset me te mira te zones. Ambjenti eshte i gjithi I investuar eshte I pajisur me tuba aspirimi, xhama me palosje dhe mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti. Cmimi I qerase 700 euro ne muaj perfshire taksat.

 • Siperfaqe totale : 107
 • Siperfaqe neto : 107
You dont have any videos

Prona te ngjashme