• image 260.00€ To rent
 • image 260.00€ To rent
 • image 260.00€ To rent
 • image 260.00€ To rent
 • image 260.00€ To rent
 • image 260.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 4075
 • Type: Apartment
 • 50.00m2
 • Cmimi/m2: 5.2€
 • Tirana - Tirana - mbrapa kinema Agimit
 • 1
 • 1
 • 4

Jepet me qera apartament 1+1 te Pallatet Agimi.

Jepet me qera apartament 1+1 te Pallatet Agimi. Jepet me qera apartament 1+1 te Pallatet Agimi. Apartment ka nje siperfaqe prej 50 m2 dhe eshte I organizuar nga nje dhome ndenje dhe kuzhine e perbashket, nje dhome gjumi dhe garderobe me vete, nje tualet dhe nje ballkon. Apartmenti ndodhet ne katin e IV-te. Cmimi 260 euro ne muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 50
 • Siperfaqe neto : 50
You dont have any videos

Prona te ngjashme