• image 99 960.00€ For sale
 • image 99 960.00€ For sale
 • image 99 960.00€ For sale
 • image 99 960.00€ For sale
 • image 99 960.00€ For sale
 • image 99 960.00€ For sale
 • image 99 960.00€ For sale
 • image 99 960.00€ For sale
 • image 99 960.00€ For sale
 • image 99 960.00€ For sale
 • image 99 960.00€ For sale
 • image 99 960.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 4074
 • Type: Apartment
 • 107.00m2
 • Cmimi/m2: 900€
 • Tirana - Tirana - Liqeni i Thatë
 • 2
 • 2
 • 2

Shitet super apartament tek ‘’Liqeni I thatë’’.

Shitet super apartament tek ‘’Liqeni I thatë’’. Apartamenti ndodhet ne nje nga vendet me ekskluzive dhe të qetë ne Tirane dhe është pranë rrugës kryesore. Ndertimi eshte mjaft cilesor dhe vendndodhja ofron nje cilesi te larte jetese per ata qe duan te gjenden ne te njejten kohe si prane qendres se Tiranes ashtu edhe prane natyres. Apartamenti eshte 120 m2 bashkë me verandën dhe 107 m2 neto, dhe është i organizuar ne nje ambient te ndenje dhe ambjent gatimi te perbashket, 2 tualete dhe nje ballkon me pamje nga liqeni, gjithashtu ka dhe orientim Lindje. Eshte nje apartament plot drite dhe gjithashtu eshte ne proces hipotekimi. Cmimi 99.960 Euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 120
 • Siperfaqe neto : 107
You dont have any videos

Prona te ngjashme