• image 2 500.00€ To rent
 • image 2 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 4073
 • Type: Apartment
 • 408.00m2
 • Cmimi/m2: 12€
 • Tirana - Tirana - Selite
 • 10
 • 5
 • 1

Jepet me qira Vilë 4-katëshe në zonën e’’ Selites’’ në Tiranë.

Jepet me qira Vilë 4-katëshe në zonën e’’ Selites’’ në Tiranë. Vila ka nje siperfaqe nsërtimi prej 640 m2, dhe 408 m2 truall. Është e organizuar në 4 kate dhe në total ka 15 dhoma, që organizohen si më poshte: Kati I Parë ka një hapesire te madhe prej dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje, dhe një tualet. Kati i dyte organizohet nga 3 dhoma gjumi, një dhomë ndenje, tualet dhe ballkon. Kati I tretë ka 3 dhoma gjumi të mëdha, një dhomë ndenje, dhe 2 tualete. Kati katërt dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje, tualet dhe një verandë të madhe. Vila eshte ne gjendje shume te mire, me sistem elektrik te ri, dyer te reja, ka sistem kapot, gjithashtu eshte e shtruar per chiller, dhe te ofron dhe poste parking. Ofrohet per biznes ose banim për kontrata afatgjata 3-5 vjecare. Cmimi 2500 euro/muaj

 • Tualet (e) : 5
 • Dhoma e ndenjies : 5
 • Siperfaqe totale : 640
 • Siperfaqe neto : 408
You dont have any videos

Prona te ngjashme