• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 4072
 • Type: Apartment
 • 80.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
 • 1
 • 1
 • 2

Jepet me qira Apartament 1+1 tek Lulishtja 1 Maj, ne Rrugen “Komuna e Parisit”.

Jepet me qira Apartament 1+1 tek Lulishtja 1 Maj, ne Rrugen “Komuna e Parisit”. Apartamenti ndodhet në katin e II-të, me nje siperfaqe prej 80 m2. Eshtë I organizuar në një sallon me vete, nje dhomë ndenjeje, nje ambient gatimi e ngrënieje te vecante, një dhomë gjumi, një tualet. Apartamenti është i mobiluar deri në detaje, të gjitha pajisjet janë cilësore dhe në gjendje shumë të mirë. Vendodhja e apartamentit të ofron facilitete të shumta per nje jetese sa me komode. Çmimi 400 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 80
 • Siperfaqe neto : 80
You dont have any videos

Prona te ngjashme