• image 280.00€ To rent
 • image 280.00€ To rent
 • image 280.00€ To rent
 • image 280.00€ To rent
 • image 280.00€ To rent
 • image 280.00€ To rent
 • image 280.00€ To rent
 • image 280.00€ To rent
 • image 280.00€ To rent
 • image 280.00€ To rent
 • image 280.00€ To rent
 • image 280.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 4071
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 3€
 • Tirana - Tirana - prane Casa Italia
 • 1
 • 1
 • 8

Jepet me qira apartament 1+1 në tek pallatet e Malajzjanit tek kompleksi "Garden City'’.

Jepet me qira apartament 1+1 në tek pallatet e Malajzjanit tek kompleksi "Garden City'’. Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet,dhe një ballkon, eshte I mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme. Ndodhet në katin e VIII-të të një pallati të ri me ashensor, me një sipërfaqe prej 70 m2 . Apartamenti ndodhet në një kompleks banimi me lulishte, parqe, ambjente rekreacioni per femije, dhe nder te paktet komplekse ne Tiranë qe eshte bere me norma projektimi.Gjithashtu të mundëson një ncricim gjatë gjithë ditës. Çmimi 280 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme