• image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 4070
 • Type: Apartment
 • 65.00m2
 • Cmimi/m2: 3€
 • Tirana - Tirana - Shallvaret
 • 1
 • 1
 • 4

Jepet apartament 1+1 me qera tek “Shallvaret”.

Jepet apartament 1+1 me qera tek “Shallvaret”. ApartamentI është i organizuar në një ambient ndenjie, një ambient gatimi I vecantë, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon. Apartamenti ka një siperfaqe 65 m2 dhe ndodhet në katin e IV-rt. Çmimi: 320 euro/muaj.

 • Siperfaqe totale : 65
 • Siperfaqe neto : 65
You dont have any videos

Prona te ngjashme