• image 400 000.00€ For sale
 • image 400 000.00€ For sale
 • image 400 000.00€ For sale
 • image 400 000.00€ For sale
 • image 400 000.00€ For sale
 • image 400 000.00€ For sale
 • image 400 000.00€ For sale
 • image 400 000.00€ For sale
 • image 400 000.00€ For sale
 • image 400 000.00€ For sale
 • image 400 000.00€ For sale
 • image 400 000.00€ For sale
 • image 400 000.00€ For sale
 • image 400 000.00€ For sale
 • image 400 000.00€ For sale
 • image 400 000.00€ For sale
 • image 400 000.00€ For sale
 • image 400 000.00€ For sale
 • image 400 000.00€ For sale
 • image 400 000.00€ For sale
 • image 400 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 4069
 • Type: Apartment
 • 528.40m2
 • Cmimi/m2: 500€
 • Tirana - Tirana - Misto Mame
 • 1

Shitet shtëpi private 3- katëshe në rrugën ‘’Bego Hoxha’’ në ‘’Misto Mame’’.

Shitet shtëpi private 3- katëshe në rrugën ‘’Bego Hoxha’’ në ‘’Misto Mame’’. Shtëpia është tre katëshe, me sipërfaqe ndërtimi 528.4 m2 dhe 358 m2 truall, ndodhet shumë pranë rrugës kryesore. Kati përdhe i organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi te përbashkët, tre dhoma gumi. Kati I parë është e organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi I vecuar, tre dhoma gumi. Gjithashtu kati I trete është I ndarë në dy hyrje dy 2+1. Vila është i pajisur me certifikate pronësie. Cmimi 400.000 euro

 • Siperfaqe totale : 528.4
 • Truall/ toke : 358
You dont have any videos

Prona te ngjashme