• image 150.00€ To rent
 • image 150.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 4068
 • Type: Apartment
 • 17.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Tefta Tashko Koço"
 • 1
 • 1
 • 1

Jepet dyqan me qira tek në rrugën ‘’Tefta Tashko Koco’’.

Jepet dyqan me qira tek në rrugën ‘’Tefta Tashko Koco’’. Zyra ka një sipërfaqe prej 17 m2, i organizuar në një ambient dhe tualeti. Zyra ka dritë, ndodhet në katin e I-rë te një pallati te ri në një zonë shumë të mirë të Tiranës, që të ofron të gjitha facilitet e nevojshme . Dyqani të ofron komoditetin e nevojshme për aktivitetin ideal të biznesit tuaj. Çmimi per qira 20.000 leke /muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 17
 • Siperfaqe neto : 17
You dont have any videos

Prona te ngjashme