• image 111 150.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 4067
 • Type: Apartment
 • 151.00m2
 • Cmimi/m2: 450€
 • Tirana - Tirana - Misto Mame
 • 2
 • 2
 • 9

Shitet Papafingo në ‘’Misto Mame’’, tek ‘’Pallatet Cabej’’.

Shitet Papafingo në ‘’Misto Mame’’, tek ‘’Pallatet Cabej’’. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 151 m2 dhe 192 m2 verandë, ndodhet në katin e IX-të të një pallati të ri me ashensor. Është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, depo dy tualete dhe verandë. Aparatamenti ka shume dritë, dhe nuk ka qene I banuar me pare, gjithashtu disponon dokumentacion të plotë hipotekor. Çmimi 450 euro/m2 Çmimi total 111.150 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 247
 • Siperfaqe neto : 151
You dont have any videos

Prona te ngjashme