• image 690.00€ To rent
 • image 690.00€ To rent
 • image 690.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 4066
 • Type: Apartment
 • 300.00m2
 • Cmimi/m2: 2.3€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Keta"
 • 1
 • 1

Jepet me qira magazine në rrugën ‘’Myslym Keta’’.

Jepet me qira magazine në rrugën ‘’Myslym Keta’’. Magazina ka një sipërfaqe prej 300 m2 total, dhe ndodhet në katin 0 të një pallati të ri me një lartësi prej 4.5 m. Magazina ka akses me rrugët kryesore dhe shërben për aktivitete të ndryshme, gjithashtu ka edhe vende parkimi përpara ambjentit. Cmimi 2.3 euro/m2 Cmimi 690 euro/m2

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 300
 • Siperfaqe neto : 300
You dont have any videos

Prona te ngjashme