• image 66 000.00€ For sale
 • image 66 000.00€ For sale
 • image 66 000.00€ For sale
 • image 66 000.00€ For sale
 • image 66 000.00€ For sale
 • image 66 000.00€ For sale
 • image 66 000.00€ For sale
 • image 66 000.00€ For sale
 • image 66 000.00€ For sale
 • image 66 000.00€ For sale
 • image 66 000.00€ For sale
 • image 66 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 4064
 • Type: Apartment
 • 65.00m2
 • Cmimi/m2: 1015€
 • Tirana - Tirana - Prane Stacionit te Trenit
 • 2
 • 1

Shitet apartament 2+1 në rrugën ‘’Ferit Xhajko’’ përballë Ish Restorant Durrësit.

Shitet apartament 2+1 në rrugën ‘’Ferit Xhajko’’ përballë Ish Restorant Durrësit. Apartamenti ndodhet në një zonë tepër të qetë të qytetit dhe është i organizuar në një ambjent ndenje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, korridor,dy ballkone, tualet dhe depo. Apartamenti ndodhet ne katin e II-me te nje palalti ekzistues me një sipërfaqe prej 65 m2. Apartamenti është me hipotekë dhe shitet i mobiluar sic eshte ne foto Cmimi 1015 euro/m2. Total 66.000 euro.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 65
 • Siperfaqe neto : 65
You dont have any videos

Prona te ngjashme