• image 115 688.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 4063
 • Type: Apartment
 • 73.00m2
 • Cmimi/m2: 1377€
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 2
 • 1
 • 2

Shitet apartament 2+1 tek ‘’21 Dhjetori’’ pranë ‘’Mondialit’’

Shitet apartament 2+1 tek ‘’21 Dhjetori’’ pranë ‘’Mondialit’’ Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të mira të Tiranës, në një pallat të ri me punime teper cilesore qe perfundon ne fund te vitit 2021. Sipërfaqja totale është 84 m2 dhe ndodhet në katin e II-të. Është i organizuar në një ambjent të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Pallati mbaron ne fund te vitit 2021 Çmimi 1377 euro/m2 Çmimi 115.668 euro Çmimi 1377 euro/m2 Çmimi 115.668 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 84
 • Siperfaqe neto : 73
You dont have any videos

Prona te ngjashme