• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 4062
 • Type: Apartment
 • 75.00m2
 • Cmimi/m2: 3€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Haxhi Hysen Dalliu"
 • 1
 • 1

Jepet me qira apartament 1+1 në rrugën ‘’Haxhi Hysen Dalliu’’.

Jepet me qira apartament 1+1 në rrugën ‘’Haxhi Hysen Dalliu’’. Apartamenti ndodhet ngjitur me prokurorime e rrethit Tiranë, në një zonë shumë të mirë të Tiranës që të ofron shumë facilitete të shumta. Është i organizuar në një zonë të përbashkët ndenje dhe ngrënie, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon, ka një sipërfaqe prej 75 m2. ka shumë dritë, dhe është i mobiluar me të gjitha pajisjet e nevojshme elektro-shtëpiake. Cmimi 400 euro / muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 75
 • Siperfaqe neto : 75
You dont have any videos

Prona te ngjashme