• image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 4061
 • Type: Apartment
 • 150.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 3
 • 2
 • 2

Jepet me qera ambient në ‘’Bllok’’.

Jepet me qera ambient në ‘’Bllok’’. Ambienti ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri me një sipërfaqe prej 150 m2. Është I organizuar në një ambjent open space, një ambjent ngrënie, dy dhoma të tjera më hapsirë të konsiderueshme. I gjithë ambjenti ka nje pamje me vetratë xhami dhe me pamje nga rruga kryesore, me dy tualete, ka kondicioner në cdo ambjent. Ofron te gjitha facilitet per cdo profil biznesi duke qene se ka të gjitha bankat e nivelit të dytë pranë, transportin publik, institucionet. Preferohen kliente për kontrata afatgjata. Ambienti është ideal për tu shfrytezuar për call center, klinikë dentare, zyra kontabiliteti, programimi, zyre arkitekture etj. Pallati ka roje sigurie dhe kamera Cmimi 1300 euro /muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 150
 • Siperfaqe neto : 150
You dont have any videos

Prona te ngjashme