• image 100 795.00€ For sale
 • image 100 795.00€ For sale
 • image 100 795.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 4060
 • Type: Apartment
 • 88.80m2
 • Cmimi/m2: 950€
 • Tirana - Tirana - Fresku
 • 2
 • 2
 • 4

Shitet apartament 2+1 në zonën e ‘’Kinostudios’’.

Shitet apartament 2+1 në zonën e ‘’Kinostudios’’. Apartamenti ndodhet në një pallat të ri me punime shumë cilësore. Ka një sipërfaqe totale prej 106.1 m2 dhe 88.8 m2 neto, veranda është 18.7 m2, dhe ndodhet në katin e IV-rt banim. Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe veranda. Kompleksi dhe zona që po ndërtohet apartamenti të ofron shumë facilitete të shumta si prania e farmacis, supermarketeve, bar-kafe, dhe po ndërtohet me punime shumë cilësore sipas standarteve. Kompleksi përfundon ne Tetor 2021 Çmimi 950 euro/m2 Çmimi 100.795 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 106.1
 • Siperfaqe neto : 88.8
You dont have any videos

Prona te ngjashme