• image 91 960.00€ For sale
 • image 91 960.00€ For sale
 • image 91 960.00€ For sale
 • image 91 960.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 4059
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2: 950€
 • Tirana - Tirana - Fresku
 • 2
 • 2
 • 5

Shitet apartament 2+1 në ‘’Rrugën Aleksandër Moisiu’’, pranë ‘’Kinostudios’’.

Shitet apartament 2+1 në ‘’Rrugën Aleksandër Moisiu’’, pranë ‘’Kinostudios’’. Apartamenti ndodhet në një pallat të ri me punime shumë cilësore. Sipërfaqja totale është është 96.8 m2 është e organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e V-të banim, në një pallat të ri që është ende në ndërtim. Është i orientuar nga Veri-Lindje. Çmimi 950 euro/m2 Çmimi 91.960 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 96.8
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme