• image 107 350.00€ For sale
 • image 107 350.00€ For sale
 • image 107 350.00€ For sale
 • image 107 350.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 4058
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 950€
 • Tirana - Tirana - Fresku
 • 3
 • 2
 • 4

Shitet apartament 2+1 në ‘’Rrugën Aleksandër Moisiu’’, pranë ‘’Kinostudios’’.

Shitet apartament 2+1 në ‘’Rrugën Aleksandër Moisiu’’, pranë ‘’Kinostudios’’. Apartamenti ndodhet në një pallat të ri me punime shumë cilësore. Ka një sipërfaqe totale prej 113 m2 dhe 9. 7 m2 është veranda, dhe ndodhet në katin e IV-rt banim. Apartamenti është e organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe veranda. Kompleksi dhe zona që po ndërtohet apartamenti të ofron shumë facilitete të shumta si prania e farmacis, supermarketeve, bar-kafe, dhe po ndërtohet me punime shumë cilësore sipas standarteve. Kompleksi përfundon ne Tetor 2021 Çmimi 950 euro/m2 Çmimi 107.350 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 113
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme