• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 4056
 • Type: Apartment
 • 65.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - te Liqeni
 • 1
 • 1
 • 3

Jepet me qira apartament 1+1 tek ‘’Liqeni i Thatë’’

Jepet me qira apartament 1+1 tek ‘’Liqeni i Thatë’’ Apartamenti është i organizuar në ambjent ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e III-të të një ndërtimi të ri, me një sipërfaqe prej 65 m2. Apartamenti është i mobiluar me te gjitha pajisjet elektro-shtëpiake. Pamja që të ofron apartamenti është e mrekullueshme, të jep qetësinë e duhur për një jetesë komode. Çmimi 400 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 65
 • Siperfaqe neto : 65
You dont have any videos

Prona te ngjashme