• image 182 000.00€ For sale
 • image 182 000.00€ For sale
 • image 182 000.00€ For sale
 • image 182 000.00€ For sale
 • image 182 000.00€ For sale
 • image 182 000.00€ For sale
 • image 182 000.00€ For sale
 • image 182 000.00€ For sale
 • image 182 000.00€ For sale
 • image 182 000.00€ For sale
 • image 182 000.00€ For sale
 • image 182 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 4055
 • Type: Apartment
 • 85.00m2
 • Cmimi/m2: 1915€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 2
 • 1
 • 8

Shitet super apartament 2+1 nërrugën ‘’Pjetër Bogdani’’ në ‘’Bllok’’.

Shitet super apartament 2+1 në rrugën ‘’Pjetër Bogdani’’ në ‘’Bllok’’. Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të pëlqyertë Tiranës, ka një sipërfaqë bruto prej 95 m2 dhe neto 85 m2. Është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon të madh. Apartamenti ndodhet në katin e VIII-të banim të një pallati të ri me ashensor, me shumë dritë dhe është i orientuar nga jug-lindje.Eshte totalisht i rikonstruktuar me mobilim te ri dhe modern. Cmimi 182.000 euro I diskutueshëm

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 95
 • Siperfaqe neto : 85
You dont have any videos

Prona te ngjashme