• image 175 000.00€ For sale
 • image 175 000.00€ For sale
 • image 175 000.00€ For sale
 • image 175 000.00€ For sale
 • image 175 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 4054
 • Type: Apartment
 • 34.50m2
 • Cmimi/m2: 5000€
 • Tirana - Tirana - Blv. "Bajram Curri"
 • 1
 • 1

Shitet ambjent tek ‘’Blv. Bajram Curri’’

Shitet ambjent tek ‘’Blv. Bajram Curri’’ Ambjenti ndodhet në një zonë të aksesueshme me një sipërfaqe totale prej 34.5 m2 ne katin perdhe. Është e organizuar në një ambient open-space dhe një tualet. Ambjenti mund të shërbejë edhe për qendër estetike, agjensi udhëtimi, zyrë avokatie etj. Ambjenti është i pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi për shitje 175.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 34.5
 • Siperfaqe neto : 34.5
You dont have any videos

Prona te ngjashme