• image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 4053
 • Type: Apartment
 • 221.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Sauk
 • 4
 • 4
 • 1

Jepet me qira super Vilë tek ‘’Rolling Hill’’ shumë pranë qendres tregtare TEG.

Jepet me qira super Vilë tek ‘’Rolling Hill’’ shumë pranë qendres tregtare TEG. Kompleksi eshte ndertuar me cilesi te larte ndertimi sipas standarteve te BE, ku do te gjeni: ambiente te gjelberuara, pishine verore, administrim dhe siguri 24 ore. Vila ka një sipërfaqë ndërtimi prej 221 m2, dhe 952 m2 sipërfaqë trualli. Vila perbehet nga 3-kate. - Kati nentoke qe ka 2 poste parkimi, nje dhome magazinimi e cila mund te perdoret edhe si lavanderi, nje dhome tjeter qe mund te perdoret si dhome lojrash, nje dhome gjume, dhoma teknike dhe nje banjo. Kati perdhe ka ne perberje te tij: dhome ndenje e madhe bashke me ambientin e ngrenies edhe kuzhina e cila ka edhe nje depo per ushqimet, korridor, nje studio, dhome fjetje per miq me tualet privat, nje tualet tjeter ne corridor. Kati i pare perbehet nga dhoma matrimoniale me nje tualet privat dhe dhome garderobe, korridori, dy dhoma gjumi ku secila ka tualet privat dhe nje ballkon. Vila jepet per qera e pa mobiluar, ku vetem kuzhina do te jete e kompletuar dhe do te jene disa rafte per rroba ne disa nga dhomat e gjumit, gjithashtu vila disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor Cmimi 4000 dollar/muaj

 • Tualet (e) : 4
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 221
 • Truall/ toke : 952
You dont have any videos

Prona te ngjashme