• image 320 000.00€ For sale
 • image 320 000.00€ For sale
 • image 320 000.00€ For sale
 • image 320 000.00€ For sale
 • image 320 000.00€ For sale
 • image 320 000.00€ For sale
 • image 320 000.00€ For sale
 • image 320 000.00€ For sale
 • image 320 000.00€ For sale
 • image 320 000.00€ For sale
 • image 320 000.00€ For sale
 • image 320 000.00€ For sale
 • image 320 000.00€ For sale
 • image 320 000.00€ For sale
 • image 320 000.00€ For sale
 • image 320 000.00€ For sale
 • image 320 000.00€ For sale
 • image 320 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 4052
 • Type: Apartment
 • 215.00m2
 • Cmimi/m2: 1488€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit
 • 3
 • 2
 • 4

Shitet Dublex Luksoz prane "Insititutit të Higjienës"

Shitet Dublex Luksoz prane "Insititutit të Higjienës" Dublexi është pranë rruges Elbasnit dhe afer Ambasades Amerikane dhe të ofron një pamje mahnitese nga Liqeni dhe Dajti. Ndodhet ne katin e IV-rt dhe V-të të një pallati të ri me ashensor, dhe me një sipërfaqe totale prej 215 m2. Apartamenti ka strukture shume te rregullt dhe strukturohet në një sallon te madh ndenje, nje ambjent gatimi, katër dhoma gjumi te bollshme dy tualete dhe dy veranda tek secili kat. Orientohet nga Jug-Lindje dhe Perendimi cka e bejne ate te kete ndricim natyral gjate gjithe dites. Dublexi është I investuar në detaj nga vetë pronari me markat më të mira në treg duke e bërë nje ambjent komod dhe të rehatshëm për të jetuar. Zona eshte nje nga me elitaret dhe me te kerkuarat ne kryeqytet, e plotesuar me te gjjitha sherbimet e nevojshme qe kerkon jetesa e diteve te sotme. Aksesi ne zone eshte mjaft i lehte, duke qene se zona lidhet me disa nga arterieret kryesore te qytetit. Disponon dokumentacion hipotekor dhe shitet bashkë më dy poste parking që kanë një sipërfaqe prej 50 m2. Cmimi 320.000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 215
 • Siperfaqe neto : 215
You dont have any videos

Prona te ngjashme