• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 4041
 • Type: Apartment
 • 95.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Pranë Shkollës së Baletit
 • 2
 • 2
 • 5

Jepet apartament 2+1 me qira tek ‘’Shkolla e Baletit’’.

Jepet apartament 2+1 me qira tek ‘’Shkolla e Baletit’’. Jepet apartament me qira në një zonë të aksesueshme me një sipërfaqe prej 95 m2, dhe ndodhet ne katin e V-te ne një ndërtimi të ri cilësor të pajisur me ashensor. Eshtë i organizuar në një sallon ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi , ballkon, dy tualete, korridor dhe ballkon. Apartamenti jepet i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Cmimi 400 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 95
 • Siperfaqe neto : 95
You dont have any videos

Prona te ngjashme