• image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 4039
 • Type: Apartment
 • 115.00m2
 • Cmimi/m2: 1434€
 • Tirana - Tirana - Prane Kopshtit Botanik
 • 2
 • 1
 • 11

Jepet me qera apartament tip Loft-i ne zonen e ‘’Kopshtit Botanik’’.

Jepet me qera apartament tip Loft-i ne zonen e ‘’Kopshtit Botanik’’. Apartamenti ka siperfaqe totale 230 m2, ku 115 m2 eshte siperfaqe e brendshme e apartamentit dhe 115 m2 eshte veranda. I areduar me arkitekt deri ne detaje, me punime super-cilesore dhe me super-verande. Ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri te mireadministruar ne nje kompleks pallatesh shume te mire. Ështe i organizuar në nje sallon ndenje, ambient gatimi, dhome gjumi me garderobe, tualet, një dhomë tjetër e cila mund te perdoret si studio ose dhome gjumi, verande e pershtatur ne forme duplex ku njeri prej ambienteve mund te perdoret si studio ose dhome gjumi. Cmimi I shitjes 330,000 euro/muaj Cmimi për qira 1,650 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 230
 • Siperfaqe neto : 115
You dont have any videos

Prona te ngjashme