• image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 4038
 • Type: Apartment
 • 130.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - prane Liqenit
 • 3
 • 1
 • 2

Jepet me qira apartament luksoz 3+1 ‘’Pranë Liqenit’’.

Jepet me qira apartament luksoz 3+1 ‘’Pranë Liqenit’’. Ky apartament ndodhet ne nje nga vendet me ekskluzive ne Tirane, vetem pak metra larg liqenit Artificial te Tiranes. Ndertimi eshte mjaft cilesor dhe vendndodhja ofron nje cilesi te larte jete per ata qe duan te gjenden ne te njejten kohe si prane qendres se Tiranes ashtu edhe prane natyres. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 130 m2 dhe ndodhet ne katin e II-te nje pallati te ri. Eshte i organizuar ne nje ambient te hapur ndenjeje- gatimi-ngrenieje, tre dhoma gjumi, tualet dhe nje ballkon me pamje direkt nga rruga. Mobilimi eshtei mobiluar me te gjitha kushtet bashkekohore, duke perfshire ketu dhe gjithe pajisjet e kuzhines dhe eshte nje apartament plot drite. Ne cmim perfshihen edhe dy poste parking te mbullur. Cmimi 800 Euro/muaj perfshire dhe taksat

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 130
 • Siperfaqe neto : 130
You dont have any videos

Prona te ngjashme