• image 360 000.00€ For sale
 • image 360 000.00€ For sale
 • image 360 000.00€ For sale
 • image 360 000.00€ For sale
 • image 360 000.00€ For sale
 • image 360 000.00€ For sale
 • image 360 000.00€ For sale
 • image 360 000.00€ For sale
 • image 360 000.00€ For sale
 • image 360 000.00€ For sale
 • image 360 000.00€ For sale
 • image 360 000.00€ For sale
 • image 360 000.00€ For sale
 • image 360 000.00€ For sale
 • image 360 000.00€ For sale
 • image 360 000.00€ For sale
 • image 360 000.00€ For sale
 • image 360 000.00€ For sale
 • image 360 000.00€ For sale
 • image 360 000.00€ For sale
 • image 360 000.00€ For sale
 • image 360 000.00€ For sale
 • image 360 000.00€ For sale
 • image 360 000.00€ For sale
 • image 360 000.00€ For sale
 • image 360 000.00€ For sale
 • image 360 000.00€ For sale
 • image 360 000.00€ For sale
 • image 360 000.00€ For sale
 • image 360 000.00€ For sale
 • image 360 000.00€ For sale
 • image 360 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 4037
 • Type: Apartment
 • 300.00m2
 • Cmimi/m2: 1000€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit
 • 3
 • 2
 • 1

Shitet Vilë 2-katëshe + papafingo pranë ''Rrugës Elbasanit’’.

Shitet Vilë 2-katëshe + papafingo pranë ''Rrugës Elbasanit’’. Vila është e organizuar në dy kate me shkallë të brëndshmë, ka një sipërfaqe trualli prej 300 m2, kati I parë është 162.5, dhe kati I dytë është 162.5+ 36 m2 verandë. Kati I pare dhe I dytë kanë të njëjtën organizim si: dhomë ndenje, kuzhinë, sallon, tre dhoma gjumi, dy tualete, dhe papafingo. Kati I dytë ka një ballkon shumë të bukur rreth e rrotull vilës, gjithashtu vila orientohet nga Lindje-veri-perëndim. Kati I parë është aktualisht me qira prej 80.000 lele/muaj një mundësi shumë e mirë investimi, është I mobiluar në mënyrë bashkëkohore, gjithashtu pozicioni i banesës mundëson ndricim natyral në pjesën më të madhe te ditës por edhe uje te rrjedhshëm 24 ore. Vila është afër rrugës kryesore qe bën të mundur dhe shfrytëzimin e transportit urban por edhe lehtësirave te tjera si qënder mjekësore, shkollë dhe cerdhe por dhe supermarkete. Vila ka oborr gjithashtu ka mundësi shfrytëzimi për 3 poste parkimi. Disponon hipotekë dhe është rivlerësuar në 2021. Cmimi 360.000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 300
You dont have any videos

Prona te ngjashme