• image 228 880.00€ For sale
 • image 228 880.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 4036
 • Type: Apartment
 • 88.16m2
 • Cmimi/m2: 2000€
 • Tirana - Tirana - prane Liqenit
 • 2
 • 2
 • 7

Shitet super apartament 2+1 në një kompleks të ri tek ‘’Rruga e Kosovarve’’.

Shitet super apartament 2+1 në një kompleks të ri tek ‘’Rruga e Kosovarve’’. Organizimi i ketij apartamenti është fantastik si: dhomë ndenje, kuzhinë, një dhome matrimoniale me nje tualet, një dhomë femijesh, tualet dhe një verande te madhe me orientim Perendim duke mundesuar nje pamje shumë të bukur të kesaj zone. Ka një sipërfaqe totale prej 114.44 m2, dhe neto 88.16, gjithashtu dhe veranda që ka një sipërfaqe prej 6.78 m2. Instalimet e fjales se fundit te teknologjise si:instalimet hidraulike me tuba Rehau dhe Viega, instalimet elektrike Abb dhe Chiara, sistem ngrohje me chiller. Izolimi I brëndshëm akustiko-termik me veshje poliuretan dhe lesh guri 55 dec, mbrojtja nga agjentët e jashtëm atmosferik realizuar me fasadë Hitech and Lesh guri me trashësi 10 cm, vetratë dopio xham dhe grilë me membranë akustike, gjithashtu dhe marka e betonit është 500. Rezidenca në të cilën ndodhet apartamenti është kompleksi më i mirë në Tiranë pasi ofron komoditet maksimal dhe është i përshtatshëm për familje të mëdha, të cilat preferojne standart të lartë jetese, gjithashtu një qetesi absolute, mbrojtje dhe siguri etj. Cmimi 2000 euro/m2 Cmimi total 228.880 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 114.44
 • Siperfaqe neto : 88.16
You dont have any videos

Prona te ngjashme