• image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 4030
 • Type: Apartment
 • 92.62m2
 • Cmimi/m2: 680€
 • Tirana - Tirana - Yzberisht
 • 2
 • 2
 • 6

Shitet apartament ne ‘’Yzberisht’’.

Shitet apartament ne ‘’Yzberisht’’. Apartamenti është I ndarë në dy apartamente 1+1 te cilat kanë hyrje më vete dhe janë aktualisht më qira. Ka një sipërfaqe totale prej 109 m2, dhe 92.62 me neto. Ndodhet në katin e VI- të të një pallati te ri me ashensor. Aparatamenti ka dritë dhe është I pajisur më certifikatë pronësie. Ky apartament eshte nje mundesi ideale per investim. Çmimi 75.000 euro I diskutueshëm.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 109
 • Siperfaqe neto : 92.62
You dont have any videos

Prona te ngjashme