• image 75 000.00€ To rent For sale
 • image 75 000.00€ To rent For sale
 • image 75 000.00€ To rent For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 4020
 • Type: Apartment
 • 44.00m2
 • Cmimi/m2: 1650€
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 1
 • 1

Jepet dyqan për shitje ose qira tek ‘’Kompleksi Magnet’’.

Jepet dyqan për shitje ose qira tek ‘’Kompleksi Magnet’’. Zyra ka një sipërfaqe prej 44 m2, i organizuar në ambiente, dhe tualet. Zyra ka dritë, ndodhet në katin e I-rë te një pallati te ri në një zonë shumë të mirë të Tiranës, që të ofron të gjitha facilitet e nevojshme . Dyqani të ofron komoditetin e nevojshme për aktivitetin ideal të biznesit tuaj. Çmimi per qira 30.000 leke /muaj Çmimi për shitje 75.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 44
 • Siperfaqe neto : 44
You dont have any videos

Prona te ngjashme