• image 138 700.00€ For sale
 • image 138 700.00€ For sale
 • image 138 700.00€ For sale
 • image 138 700.00€ For sale
 • image 138 700.00€ For sale
 • image 138 700.00€ For sale
 • image 138 700.00€ For sale
 • image 138 700.00€ For sale
 • image 138 700.00€ For sale
 • image 138 700.00€ For sale
 • image 138 700.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 4017
 • Type: Apartment
 • 118.90m2
 • Cmimi/m2: 1050€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 3
 • 2
 • 2

Shitet apartament 3+1 tek ‘’Fiori Di Bosko’’.

Shitet apartament 3+1 tek ‘’Fiori Di Bosko’’. Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni. Ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri me ashensor, me një sipërfaqe bruto prej 132.1 m2 dhe siperfaqe neto 118.9 m2. Apartamenti ka drite gjatë gjithë ditës, dhe disponon certifikate pronesie . Çmimi 1050 euro/m2 Çmimi total 138.700 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 131.2
 • Siperfaqe neto : 118.9
You dont have any videos

Prona te ngjashme