• image 55 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 4016
 • Type: Apartment
 • 60.00m2
 • Cmimi/m2: 916€
 • Tirana - Tirana - Rruga Bardhyl
 • 2
 • 1
 • 6

Shitet apartament 1+1 në ‘’Rrugen Bardhyl’’.

Shitet apartament 1+1 në ‘’Rrugen Bardhyl’’. Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet, gjithashtu një tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e VI-të të një pallati të ekzistues, me një sipërfaqe prej 60 m2. Apartamenti disponon certifikate pronesie. Çmimi total 55.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 60
 • Siperfaqe neto : 60
You dont have any videos

Prona te ngjashme