• image 48 900.00€ For sale
 • image 48 900.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 4011
 • Type: Apartment
 • 56.00m2
 • Cmimi/m2: 750€
 • Tirana - Tirana - Yzberisht
 • 1
 • 1
 • 5

Shitet apartament 1+1 në ‘’Rrugën 3 Dëshmorët’’ në “Yzberisht”.

Shitet apartament 1+1 në ‘’Rrugën 3 Dëshmorët’’ në “Yzberisht”. Apartamenti ka një planimetri të rregullt dhe ndodhet në një nga ndërtimet më cilësore të Tiranës, ka një sipërfaqe totale prej 66.1 m2, dhe 56.7 m2 neto, dhe ndodhet ne katin e V-të teknik. Kompleksi është në ndërtim e sipër, gjë që e bën mjaft të favorshme zgjedhjen e cilësinë e dyerve dhe dritareve, cilësinë e pajisjeve hidrosanitare dhe ngjyrat etj. Cmimi 750 euro/m2 Cmimi Total 49.580 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 65.2
 • Siperfaqe neto : 56
You dont have any videos

Prona te ngjashme