• image 70 050.00€ For sale
 • image 70 050.00€ For sale
 • image 70 050.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 4010
 • Type: Apartment
 • 80.20m2
 • Cmimi/m2: 750€
 • Tirana - Tirana - Yzberisht
 • 2
 • 1
 • 6

Shitet apartament 2+1 në ‘’Rrugën 3 Dëshmorët’’ në “Yzberisht”.

Shitet apartament 2+1 në ‘’Rrugën 3 Dëshmorët’’ në “Yzberisht”. Apartamenti ka një planimetri të rregullt dhe ndodhet në një nga ndërtimet më cilësore të Tiranës. Apartamenti që ndodhet në katin e IV-rt ka një sipërfaqe bruto prej 93.4 m2 dhe neto 80.2 m2, apartamenti ne katin e V-të ka një sipërfaqe bruto prej 92.6 m2 dhe neto 79.5 m2, dhe apartamenti në katin e VI-të ka një sipërfaqe bruto prej 92.6 m2, neto 79.5m2. Apartamentet janë të organizuar në një dhomë ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Kompleksi është në ndërtim e sipër, gjë që e bën mjaft të favorshme zgjedhjen e cilësinë e dyerve dhe dritareve, cilësinë e pajisjeve hidrosanitare dhe ngjyrat etj. Cmimi 750 euro/m2 Cmimi Total 70.050 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 92.6
 • Siperfaqe neto : 79.5
You dont have any videos

Prona te ngjashme