• image 77 500.00€ For sale
 • image 77 500.00€ For sale
 • image 77 500.00€ For sale
 • image 77 500.00€ For sale
 • image 77 500.00€ For sale
 • image 77 500.00€ For sale
 • image 77 500.00€ For sale
 • image 77 500.00€ For sale
 • image 77 500.00€ For sale
 • image 77 500.00€ For sale
 • image 77 500.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 4007
 • Type: Apartment
 • 110.00m2
 • Cmimi/m2: 705€
 • Tirana - Tirana - Laprake
 • 2
 • 1
 • 6

Shitet apartament 2+1 në ‘’Rrugën Vangjel Noti’’ në ‘’Laprakë’’.

Shitet apartament 2+1 në ‘’Rrugën Vangjel Noti’’ në ‘’Laprakë’’. Apartamenti ndodhet në një pallat të ri, në katin e VI-të, me një sipërfaqe prej 110 m2. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenje dhe ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon me pamje nga rruga kryesore. Apartamenti eshte i mobiluar me të gjitha pajisjet e orenditë e duhura, është i pabanuar më parë dhe është I pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi 77.500 Euro Cmimi 704 euro/m2

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 110
 • Siperfaqe neto : 110
You dont have any videos

Prona te ngjashme