• image 48 900.00€ For sale
 • image 48 900.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 4006
 • Type: Apartment
 • 54.00m2
 • Cmimi/m2: 750€
 • Tirana - Tirana - Yzberisht
 • 1
 • 1
 • 2

Shitet apartament 1+1 në ‘’Rrugën 3 Dëshmorët’’ në “Yzberisht”.

Shitet apartament 1+1 në ‘’Rrugën 3 Dëshmorët’’ në “Yzberisht”. Apartamentet kane një planimetri të rregullt dhe ndodhen në një nga ndërtimet më cilësore të Tiranës, dy apartamentet ndodhen ne te njejtin kat qe eshte kati I II-të teknik, dhe njëri apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 65.2 m2, dhe 56 m2 neto, dhe apartamenti tjeter ka një sipërfaqe bruto prej 66.1 m2 dhe 56.7 m2 neto. Kompleksi është në ndërtim e sipër, gjë që e bën mjaft të favorshme zgjedhjen e cilësinë e dyerve dhe dritareve, cilësinë e pajisjeve hidrosanitare dhe ngjyrat etj. Cmimi 750 euro/m2 Cmimi Total 48.900 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 65.2
 • Siperfaqe neto : 54
You dont have any videos

Prona te ngjashme