• image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 4005
 • Type: Apartment
 • 110.00m2
 • Cmimi/m2: 1090€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 2
 • 2
 • 2

Shitet apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ .

Shitet apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ . Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, ku njëra gjumi eshte matrimoniale nje tualet, gjithashtu një tualet të përbashkët dhe ballkon. Ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri me ashensor, me një sipërfaqe prej 110 m2. Apartamenti disponon certifikate pronesie. Orientimi jug te mundëson drite dhe diell gjatë gjithë ditës. Çmimi total 120.000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 110
 • Siperfaqe neto : 110
You dont have any videos

Prona te ngjashme