• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 4004
 • Type: Apartment
 • 140.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Blv. "Zhan D'ark"
 • 4
 • 1
 • 8

Jepet zyrë me qira në ‘'Bulevardin Zhan D'ark'' prane shkolles ''ismail Qemali''

Jepet zyrë me qira në ‘'Bulevardin Zhan D'ark'' prane shkolles ''ismail Qemali'' Zyra ka një sipërfaqe prej 140 m2, i organizuar në katër ambiente, një kuzhinë, dy korridore, dy ballkone, dhe tualeti. Zyra ka dritë, e pajisur me kondicioner, ndodhet në katin e VIII-të një pallati të ri i pajisur me ashensor. Çmimi per qira 500 euro/muaj pa perfshire taksat

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 140
 • Siperfaqe neto : 140
You dont have any videos

Prona te ngjashme