• image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 4003
 • Type: Apartment
 • 97.00m2
 • Cmimi/m2: 1237€
 • Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
 • 2
 • 1
 • 5

Shitet apartament 2+1 te Komuna e Parisit

Shitet apartament 2+1 te Komuna e Parisit. Shitet apartament 2+1 te Komuna e Parisit. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 97 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri. Eshte I organizuar ne nje ambjent te perbashket ndenje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje nder me te preferuarat, lehtesisht e aksesueshme dhe ofron gjithashtu shume facilitete per nje jetese komode. Apartamenti eshte i pajisur me certefikat pronsie. Cmimi I shitjes eshte 120.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 97
 • Siperfaqe neto : 97
You dont have any videos

Prona te ngjashme