• image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 4002
 • Type: Apartment
 • 113.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - prane Casa Italia
 • 2
 • 1
 • 2

Jepet me qira apartament 2+1 tek "Casa Italia", pranë spitalit "Hygeia".

Jepet me qira apartament 2+1 tek "Casa Italia", pranë spitalit "Hygeia". Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet, korridor dhe një ballkon. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 113 m2, ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti është i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme. Cmimi 250 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 113
 • Siperfaqe neto : 113
You dont have any videos

Prona te ngjashme