• image 580 030.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 4000
 • Type: Apartment
 • 527.30m2
 • Cmimi/m2: 1100€
 • Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
 • 1
 • 1
 • 1

Shitet super ambient komercial ne nje kompleks te ri ne Tirane.

Shitet super ambient komercial ne nje kompleks te ri ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e -1 me nje siperfaqe totale prej 527.3m2. Ambjenti ndodhet me nje lokacion fantastik, krijon mundesi perfekte brandimi per biznesin tuaj . Ambienti ka punime shume cilesore si ne rrjetin elektrik dhe te kondicionimit. Ambienti tek Garden Turdiu krijon imazhin ideal dhe suksesin e garantuar per cdo profil biznesi. Ambjenti ka ashensor per njerez dhe mallra. Cmimi 1100 euro/m2 Cmimi I shitjes 580.030 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 527.3
 • Siperfaqe neto : 527.3
You dont have any videos

Prona te ngjashme